Про нас

Про нас

Надаючи повний спектр юридичних послуг в ключових бізнес-індустріях, ми напрацювали значний портфель успішно реалізованих справ, а високий рівень правової компетенції та відповідальності за доручену справу дозволяють команді ТОТUM знаходити індивідуальні, економічно виправдані та ефективні рішення для клієнтів, надаючи правову допомогу в таких практиках, як:

  • земельне та аграрне право;
  • будівництво та капітальні інвестиції;
  • корпоративне та податкове право;
  • врегулювання спорів та безпека бізнесу.

Присутність наших юристів забезпечує проведення переговорів у правовому полі, уникаючи загострення конфліктів, і гарантує клієнтам юридичну обґрунтованість досягнутих домовленостей. Професіоналізм наших адвокатів забезпечує успішне вирішення переважної більшості спорів в досудовому порядку.

Ми дбаємо, щоб наші клієнти відчували впевненість і безпеку в сучасному динамічному світі і досягали своїх бізнес-цілей.

В 2019 році ми отримали почесну нагороду «Адвокат року» від Асоціації адвокатів України в практиках земельного права, корпоративного права та будівництва.

ТОТУМ – найкраща юридична компанія в сфері нерухомості за версією VII Всеукраїнської будівельної премії 2019 Ibuild від URE Club.

Юридична фірма 2019 року за версією Ukrainian Real Estate Club.

За підсумком рейтингу Юридичної практики ТОП-50 наша фірма зайняла 5 місце в практиці нерухомості та 6 місце в практиці земельного права, а за результатами дослідницької програми Юридичної газети, TOTUM зайняла 6 місце в практиці аграрного та земельного права і 9 місце - в практиці будівництва і нерухомості серед найкращих юридичних фірм України.

Наші цінності:

Експертність
Ми ставимо високі  вимоги до якості наших  послуг та постійно  підвищуємо свій рівень експертності, з метою  кращого розуміння  природи бізнесу клієнта.

Результат
Ми працюємо на результат, оскільки  впевнені, що наш  успіх – це процвітання  наших клієнтів.

Прозорість
Ми дбаємо про чесність та прозорість, щоб  клієнт розумів стан  виконання свого  проекту, що є  запорукою довіри та довгострокових  відносин.

Конфіденційність
Ми гарантуємо конфіденційність  інформації клієнта – вона надійно захищена та зберігається в таємниці.

 

Відгуки

«За сім років нашої співпраці я жодного разу не пошкодував, що обрав юридичним радником саме цю фірму. За весь період буремних випробувань, що випали на нас, команда фірми «Тотум» завжди ефективно відстоювала наші інтереси, як у конфліктах із правоохоронними органами, так і в спробах рейдерського захоплення нашого бізнесу»
Дніпровська Рів'єра
Олег Курашов
Засновник та співвласник комплексу відпочинку «Дніпровська Рів’єра»
«Стрімкий розвиток нашого бізнесу зумовив необхідність нарощування наших потужностей. Команда юридичних радників Тотум професійно забезпечує нам юридичний супровід цих процесів»
Агромат
Компанія «Агромат»